Středisko péče o nohu

Novinky

31.10.2013 21:49

Vítejte...

Naše pracoviště...

 

 

25.10.2013 13:26

Středisko péče o nohu

- provádíme počítačová vyšetření chodidel

- uvolňující techniky nohy, mobilizaci a kineziotaping

- výrobu individuálních ortopedických vložek

- sestavování individuálních cvičebních plánů

- cvičení SM systémem dle konceptu Mudr. R. Smíška (více v menu vlevo)

- Dornovu metodu (více v menu vlevo)

- prodej ortopedické obuvi a rehabilitačních pomůcek

- preventivní péči o diabetickou nohu
- přístrojovou pedikúru

- poradenství a kurzy v oblasti domácí péče o nohu

pořádáme kurzy zdravých nohou a naučíme Vás tejpovat

 mediciální pedikúra

provádíme preventivní PC vyšetření dětí ve školkách a pořádáme skupinová cvičení pro zdravý vývoj dětské nohy

Cvičíme SM systémem (více o této metodě v menu vlevo)

 

 

 

17.10.2013 14:02

Pečujeme o nohy s různými deformitami a problémy u dospělých

 

 

Zabýváme se komplexní péčí o nohy v podiatrickém pojetí.  Pro lepší  pochopení si představme například klienta přicházejícího s vysokým klenutím nohy, latinsky ,,pes cavus (známe jako vysoký nárt) a příčně plochou nohou. Tato pozice nohy  sebou  přináší pohyb po minimální ploše, extrémní tlak na patu a špičku, pata netlumí nárazy a trpí bederní páteř. Pak vznikají  deformity jako jsou vbočení palce, či malíku, drápovité prstce, bolesti v nártu, ostruha kosti patní, nezřídka však vše současně.

Začínáme   vyšetřením na podoskopu, zhotovením PC tlakového snímku a provedeme základní zhodnocení  celkového postavení dolních končetin a pánve. Následuje pohovor s klientem, který nám upřesní některé jeho návyky a stereotypy pohybu v  zaměstnání a ve volném čase, druh zátěže, hmotnost, věk a další důležité informace.

Na základě těchto zjištěných informací zvolíme ideální postup. Je-li to třeba, pacient je nejprve doporučen k ortopedovi, který spolupracuje s naším pracovištěm a na poté v souladu s léčbou zahájíme optimální terapii. V lehčích případech rovnou zahájíme terapii vedoucí k optimalizaci stavu.

-Volba ideální vložky do obuvi, pokud je potřeba

-Sestavení  individuálního cvičebního plánu

-Cílená mobilizující a stabilizující rehabilitační terapie,

     pohybová terapie nohou a dolních končetin

-Kineziotejping

-Průběžný PC monitoring stavu chodidel

Klient s těmito příznaky má často hluboké otlaky v oblasti přednoží (pod prsty), na patách a také na kloubcích prstců se často tvoří kuří oka, či bolestivé otlaky. U nás je samozřejmostí  odborné ošetření nehtů a pokožky.

Na tomto příkladu si všimněte, že klient, který přišel se svým problémem na počátku,  odchází s adekvátní vložkou do obuvi, v pohodlných a zdravých botách, s dokonale ošetřenou pokožkou a nehty, znalý svého problému, schopný do budoucna své problémy výrazně eliminovat, nebo úplně vyřešit. Nelze však všechny potíže s nohami paušalizovat a proto ani řešení nemůže být pokaždé stejné. A také samozřejmě, hlavní slovo má vždy ošetřující lékař pacienta, tudíž plně respektujeme klientovu léčbu a pracujeme v jejím souladu.

CZIN.eu

Jak se Vám líbí naše webové stránky?

Datum 16.06.2011
Vložil Rožánková
Titulek Poděkování

Dnes jsem byla u paní Láskové na ,,péči o nohu" a musím konstatovat, že pedikúra v jejím podání už snad ani není běžná pedikúra, ale doopravdy kompletní servis od A do Z. Dostalo se mi odborných rad, jak na mé problémové nehty, koupila jsem ponožky s vůní a objednala vložky do bot, protože mám platfus. Jsem opravdu velmi překvapena, jak se mohou jednotlivé pedikérní služby odlišovat. Když dva dělají totéž, není to vždy totéž.Ráda se tedy s pochvalou připojuji.V. Rožánková D.

Datum 28.04.2011
Vložil Rosová Hana
Titulek chvála

Jsem už v seniorském věku a jsem moc ráde, že v Mladé Boleslavi konečně máme Středisko péčeo nohy.Myslím,že to uvítají i jiní,co mají bolavé nohy jako já. Rosová H.

Datum 01.04.2011
Vložil Krejčí Dan
Titulek Kuří oko

Paní Lásková, připojuji se k Vašim vděčným zákazníkům. Zbavila jste mě trápení s kuřím okem na patě. Za měsíc mě tam máte zas. Děkuji Krejčí Daniel

Datum 24.03.2011
Vložil Bartáčková Jana
Titulek chvála

paní Lásková,děkuji za Váš odborný přístup,nohy mám jak miminko.Uvidíme se v dubnu.Bartáčková J.

Datum 16.05.2011
Vložil Zajíčková
Titulek Re: chvála

Já zase děkuji Janě Bartáčkové za to, že mi paní Láskovou doporučila.Fakt jsem spokojená a to jsem už něco vyzkoušela. Martina Z.

Datum 22.02.2011
Vložil Jára Beneš
Titulek Profi

Dnes jsem byl na ošetření, tak profesionální přístup jsem dosud nikde na pedikůře nezažil. Díky moc paní Lásková, všude Vás doporučím.
Ing. Beneš

Datum 13.02.2011
Vložil Andrea
Titulek spokojená

Stránky se mi líbí, zajímavá nabídka služeb, které jsem již také zkusila a maximální spokojenost, paní Lásková je odbornice a své práci rozumí.Dobře mi poradila a doporučila ortopedické vložky, které mi konečně pomohly od letité bolesti v nártu.Doporučuji všem.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Středisko péče o nohu

podiatric@email.cz

Jana Palacha 1021, Mladá Boleslav

737717603

IČ: 73616028
Kontaktní osoba: Eva Lásková

Vyhledávání

Novinky

31.10.2013 21:49

Vítejte...

Naše pracoviště...    
25.10.2013 13:26

Středisko péče o nohu

- provádíme počítačová vyšetření chodidel - uvolňující techniky nohy, mobilizaci a kineziotaping - výrobu individuálních ortopedických vložek - sestavování individuálních cvičebních plánů - cvičení SM systémem dle konceptu Mudr. R. Smíška (více v menu vlevo) - Dornovu metodu (více v...
17.10.2013 14:02

Pečujeme o nohy s různými deformitami a problémy u dospělých

    Zabýváme se komplexní péčí o nohy v podiatrickém pojetí.  Pro lepší  pochopení si představme například klienta přicházejícího s vysokým klenutím nohy, latinsky ,,pes cavus (známe jako vysoký nárt) a příčně plochou nohou. Tato pozice nohy  sebou  přináší...
19.06.2013 11:43

PEČUJEME TAKÉ O DĚTSKÉ NOHY

  Péče o  nohy a včasný záchyt jejich deformit dnes funguje ve všech vyspělých zemích. Péče o dětské nohy by se neměla omezovat pouze na konstatování: ,, Má ploché nohy, dáme vložky“ S dětskou nohou je třeba pracovat individuálně, možný budoucí problém včas odhalit a aplikovat...
20.04.2012 21:47

Mediciální - suchá pedikúra

Na Našem pracovišti provádíme MEDICIÁLNÍ PŘÍSTROJOVOU PEDIKÚRU. Dle individuální potřeby je možno provést kombinované ošetření.
02.06.2011 22:41

STŘEDISKO PÉČE O NOHU

  22.11.2010 21:36 pořádáme kurzy zdravých nohou a naučíme Vás tejpovat provádíme mediciální pedikúru provádíme preventivní PC vyšetření dětí v MŠ a pořádáme pravidelná skupinová cvičení pro zdravý vývoj dětské...
04.11.2010 09:39

Prodej ortopedické obuvi vyrobené přímo proVás

Tato ortopedickáobuv byla doposud nabízena zejména zdravotnickému personálu nemocnic, nebo lékárníkům. Nyní, jako naprosto unikátní způsob prodeje i  Vám představujeme,  jediní v Mladé Boleslavi, prodej ortopedické a pracovní obuvi, vyrobené přímo pro konkrétního zákazníka. U nás můžete...

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode